Julian Assange wydany Amerykanom /AKTUALIZACJA/decyzja wstrzymana

Opublikowano: piątek, 14 czerwiec 2019

AKTUALIZACJA: Sąd, który prowadził w piątek przesłuchanie w sprawie ekstradycji Juliana Assange nie zastosował się do podpisanej decyzji o ekstradycji, o której znajdziesz informacje poniżej. 

Czytaj więcej...

Prywatna wojna McAfee'ego

Opublikowano: wtorek, 11 czerwiec 2019

John McAfee - znany ekscentryk, milioner i zarazem guru od oprogramowania komputerowego, blockchaina, gorący zwolennik kryptowalut i wreszcie twórca znanego oprogramowania antywirusowego znów w akcji - tym razem bardzo  niebezpiecznej. McAfee wydał bowiem wojnę rządowi USA.

Czytaj więcej...

Wolne krowy

Opublikowano: czwartek, 30 maj 2019


Od kilku tygodni internet żyje wiadomością o stadzie prawie 200 krów, które od lat żyje swobodnie porzucone przez swojego właściciela. Pasie się w gdzieś w województwie lubuskim, w gminie Deszczno i nie stanowiło dotąd jakoś głośno artykułowanego zagrożenia dla innych zwierząt i ludzi.

Czytaj więcej...

Cyrk bez zwierząt, ale z ich hologramami

Opublikowano: środa, 05 czerwiec 2019

Zlokalizowany w Niemczech cyrk Roncalli rozpoczał nowy etap w dziejach sztuki cyrkowej. Zastąpił występy żywych zwierząt holograficznymi projekcjami, które pełnią analogicznie rozrywkową funkcję, jak dotychczasowe występy zwierząt.

Czytaj więcej...

Assange. 17 kolejnych zarzutów

Opublikowano: sobota, 25 maj 2019

Assange. 17 kolejnych zarzutów

Ława przysięgłych postawiła dodatkowych 17 zarzutów Julianowi Assange. Ma być sądzony z tzw. Espionage Act [Ustawy antyszpiegowskiej]. Ustawa ta została powołana do życia w 1917 roku i jej celem było szybkie rozstrzeliwanie podejrzanych o szpiegostwo.

Czytaj więcej...