środa 24 kwiecień 2019


Efekt Setnej Małpy jest projektem rozwojowym. Obecna wersja witryny newsowo-edukacyjnej jest dopiero zalążkiem większego projektu. Aby do jego realizacji doszło szukam chętnych do współpracy.

Tematów rozwojowych i potrzeb chwili bieżącej jest wiele. Zaczynają się one od poszukiwania kogoś, kto by się zajął oprawą graficzną materiałów wideo, których za chwilę będzie więcej. Kończą się na poszukiwaniu kogoś, kto by zarezonował z tematem sprzedaży reklamy dla Efektu Setnej Małpy - w taki sposób, w jaki opisałem to na stronie. A jest to inny pomysł na reklamę, niż dotąd gdziekolwiek indziej realizowane. Pomiędzy tymi dwoma tematami jest jeszcze więcej przestrzeni do zagospodarowania. Chociażby na promocję Efektu Setnej Małpy.  Ale o tym chętnie opowiem, jeżeli kogoś będzie to już konkretnie interesować.

Tak więc jeżeli Twoja intuicja Ci podpowie, że może warto się włączyć w coś, co - wierzę głęboko - będzie zdecydowanie wartościowym projektem medialnym ale i edukacyjnym i świadomościowym w polskiej sieci - napisz do mnie. Chętnie Ci opowiem jak sobie wyobrażam Efekt Setnej Małpy na pełnych obrotach. Może to jest propozycja dla Ciebie?

Skontaktować ze mną się możesz chociażby przez formularz kontaktowy.Pozdrawiam serdecznie Wszystkich Odwiedzających
Andreas