środa 24 kwiecień 2019

ZDROWIE

VaccineGate ciąg dalszy - rtęć w szczepieniach

 

100 000 USD będzie nagrodą dla dziennikarza, naukowca, lub kogokolwiek innego, kto przedłoży naukowo zrecenzowany i zaakceptowany (peer-reviewed) raport z badań dowodzących, że obecność rtęci w szczepieniach nie jest zagrożeniem dla szczepionych dzieci. Rzecz w tym, ża takiego raportu nie ma. Ale może teraz się znajdzie?

Nagroda zostanie przyznana przez Roberta F. Kennedy'ego Jr., któremu Donald Trump zaproponował w styczniu objęcie funkcji przewodniczącego "komisji ds naukowej spójności i bezpieczeństwa szczepień" [vaccine safety and scientific integrity" commission]. Nagroda zostanie przyznana w ramach prowadzonego przez Kennedy'ego projektu World Mercury Project [Światowy projekt związany z rtęcią] - poświęconego tej właśnie tematyce.

Czytaj więcej...

Witamina C zagrożeniem interesów koncernów farmaceutycznych?

 

Dożylne wlewy witaminy C jako ratunek w sytuacjach zagrożenia życia to nie jest urban legend [legenda miejska]. Wielu lekarzy pracujących w szpitalach potwierdzi Ci, że odpowiednio duże dawki witaminy C mogą uratować życie w wielu przypadkach, gdy nic innego nie działa. I potwierdzą Ci to, dlatego, że takie mają doświadczenia.

Czytaj więcej...

Częściowa legalizacja leczniczej marihuany w Niemczech

 

 

19 stycznia 2017 Bundestag przegłosował uchwałę zezwalającą na stosowanie marihuany medycznej w przypadku osób ciężko i chronicznie chorych. Zdaniem legislatorów podstawową funkcją leczniczej marihuany jest działanie przeciwbólowe w przypadku opieki o charakterze paliatywnym, ale uchwała nakazuje także podjęcie badań nad medycznym zastosowaniem marihuany, więc daje nadzieje na szersze otwarcie umysłów tych, którzy tkwią głęboko w gangsterskim programie o nazwie WAR ON DRUGS.

Czytaj więcej...

O zbrodni, rtęci i szczepieniach

 


Konsorcjum zbrodni, czyli amerykański sposób na udawanie, że ze szczepieniami jest wszystko w porządku, jeżeli tylko są obowiązkowo podawane całemu światu, zaczyna się nerwowo kręcić na swoich pozłacanych stołkach. Donald Trump mianował bowiem na szefa Komisji ds. Bezpieczeństwa Szczepień i Naukowej Integralności (ang. Commission On Vaccination Safety And Scientific Integrity) Roberta F. Kennedy'ego, Jr. - znanego działacza ruchu antyszczepionkowego w USA.

Czytaj więcej...